ISO 14587 A4 C 4,2X13 TX20
Šrouby do plechu se záp čočk hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
14587442 13
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377235985
Čistá hmotnost na 100
0,132 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
14587442 13
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377235985
Čistá hmotnost na 100
0,132 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,2 mm |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 8,4 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr palec (d) | 8 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,5 " |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- TX
- Zápustná čočkovitá hlava
Brožury o produktech
Sdílet ISO 14587 A4 C 4,2X13 TX20