ISO 15480 1.4006 5,5X35
Šrouby samovrtné se 6-hr hl a podložkou, typ K
Číslo položky
15480400655 35
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377363794
Čistá hmotnost na 100
0,660 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
15480400655 35
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377363794
Čistá hmotnost na 100
0,660 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Výška hlavy (k) | 5,4 mm |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Typ závitu | plechu závit |
| Rozměr přes hrany (e) | 8,71 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 8 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Průměr příruby (dc) | 11 mm |
| Rozměr dp (dp) | 4,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
- Vhodné i pro ocelOblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Martenzitická nerezová ocel tvrzená (1,4006)- Podobně jako v DIN 7504, tvar K
Sdílet ISO 15480 1.4006 5,5X35