ISO 4014 A2-70 M 24X90
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
4014224 90
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377237361
Čistá hmotnost na 100
42,800 kg
Číslo položky
4014224 90
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377237361
Čistá hmotnost na 100
42,800 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr (d) | 24 mm |
| Celková délka (l) | 90 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 15 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Délka závitu (b) | 54 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 36 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4014 A2-70 M 24X90