ISO 4014 A2-70 M 8X140
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
401428 140
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377237484
Čistá hmotnost na 100
5,970 kg
Číslo položky
401428 140
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377237484
Čistá hmotnost na 100
5,970 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 140 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 5,3 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Délka závitu (b) | 28 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4014 A2-70 M 8X140