ISO 4014 A4-70 M 18X85
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
4014418 85
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377327086
Čistá hmotnost na 100
21,000 kg
Číslo položky
4014418 85
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377327086
Čistá hmotnost na 100
21,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 18 mm |
| Celková délka (l) | 85 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 11,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 27 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 42 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4014 A4-70 M 18X85