ISO 4014 A4-70 M 22X150
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
4014422 150
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377327277
Čistá hmotnost na 100
48,960 kg
Číslo položky
4014422 150
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377327277
Čistá hmotnost na 100
48,960 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 22 mm |
| Celková délka (l) | 150 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 14 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 34 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 56 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4014 A4-70 M 22X150