ISO 4014 A4-80 M 20X80
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
401448020 80
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377328458
Čistá hmotnost na 100
25,500 kg
Číslo položky
401448020 80
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377328458
Čistá hmotnost na 100
25,500 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 20 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 12,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 46 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4014 A4-80 M 20X80