ISO 4014 A4-80 M 8X75
Šrouby se šestihrannou hlavou s dříkem
Číslo položky
40144808 75
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377329165
Čistá hmotnost na 100
3,370 kg
Číslo položky
40144808 75
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377329165
Čistá hmotnost na 100
3,370 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 5,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 22 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4014 A4-80 M 8X75