ISO 4017 A4-80 M 16X180
Šrouby se šestihrannou hlavou, celý závit
Číslo položky
401748016 180
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377332271
Čistá hmotnost na 100
27,600 kg
Číslo položky
401748016 180
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377332271
Čistá hmotnost na 100
27,600 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 16 mm |
| Celková délka (l) | 180 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 10 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 24 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4017 A4-80 M 16X180