ISO 4028 A2 M 5X14
Šr. stavecí s vnitrním šestihr. a cípkem H21
Číslo položky
402825 14
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377073464
Čistá hmotnost na 100
0,136 kg
Číslo položky
402825 14
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377073464
Čistá hmotnost na 100
0,136 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 14 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvrdost | 21 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 2,5 |
| Délka čípku (z) | 2,5 mm |
| Rozměr dp (dp) | 3,2 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet ISO 4028 A2 M 5X14