ISO 4028 A4 M 12X80
Šr. stavecí s vnitrním šestihr. a cípkem H21
Číslo položky
4028412 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377074058
Čistá hmotnost na 100
5,297 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
4028412 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377074058
Čistá hmotnost na 100
5,297 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvrdost | 21 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 6 |
| Délka čípku (z) | 6 mm |
| Rozměr dp (dp) | 8,14 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet ISO 4028 A4 M 12X80