ISO 4028 A4 M 2,5X5
Šr. stavecí s vnitrním šestihr. a cípkem H21
Číslo položky
4028425 5
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377356147
Čistá hmotnost na 100
0,009 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
4028425 5
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377356147
Čistá hmotnost na 100
0,009 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 5 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvrdost | 21 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 1,3 |
| Délka čípku (z) | 1,25 mm |
| Rozměr dp (dp) | 1,25 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet ISO 4028 A4 M 2,5X5