ISO 4028 A4 M 20X70
Šr. stavecí s vnitrním šestihr. a cípkem H21
Číslo položky
4028420 70
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377074287
Čistá hmotnost na 100
12,790 kg
Balicí jednotky:
25
Číslo položky
4028420 70
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377074287
Čistá hmotnost na 100
12,790 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 20 mm |
| Celková délka (l) | 70 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvrdost | 21 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Délka čípku (z) | 10 mm |
| Rozměr dp (dp) | 14,57 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet ISO 4028 A4 M 20X70