ISO 4028 A4 M 3X12
Šr. stavecí s vnitrním šestihr. a cípkem H21
Číslo položky
402843 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377074317
Čistá hmotnost na 100
0,043 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
402843 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377074317
Čistá hmotnost na 100
0,043 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvrdost | 21 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 1,5 |
| Délka čípku (z) | 1,5 mm |
| Rozměr dp (dp) | 1,75 mm |
Informace o výrobku
Oblast použití
Fasády, Strojírenství, Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíSdílet ISO 4028 A4 M 3X12