ISO 4762 A2-70 M 12X50
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, plný závit
Číslo položky
4762212 50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377059017
Čistá hmotnost na 100
5,450 kg
Číslo položky
4762212 50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377059017
Čistá hmotnost na 100
5,450 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 18 mm |
| Výška hlavy (k) | 12 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A2-70 M 12X50