ISO 4762 A2-70 M 22X130
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, částečný závit
Číslo položky
4762222 130
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377060143
Čistá hmotnost na 100
48,600 kg
Číslo položky
4762222 130
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377060143
Čistá hmotnost na 100
48,600 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 22 mm |
| Celková délka (l) | 130 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 17 |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 56 mm |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 33 mm |
| Výška hlavy (k) | 22 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A2-70 M 22X130