ISO 4762 A2-70 M 6X18
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, plný závit
Číslo položky
476226 18
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377061812
Čistá hmotnost na 100
0,610 kg
Číslo položky
476226 18
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377061812
Čistá hmotnost na 100
0,610 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 18 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 5 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A2-70 M 6X18