ISO 4762 A4-70 M 14X85
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, částečný závit
Číslo položky
4762414 85
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377259554
Čistá hmotnost na 100
11,400 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
4762414 85
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377259554
Čistá hmotnost na 100
11,400 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 14 mm |
| Celková délka (l) | 85 mm |
| Délka závitu (b) | 40 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 21 mm |
| Výška hlavy (k) | 14 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 12 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A4-70 M 14X85