ISO 4762 A4-70 M 24X80
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, plný závit
Číslo položky
4762424 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377064486
Čistá hmotnost na 100
39,900 kg
Číslo položky
4762424 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377064486
Čistá hmotnost na 100
39,900 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 24 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 36 mm |
| Výška hlavy (k) | 24 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 19 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A4-70 M 24X80