ISO 4762 A4-70 M 5X65
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, částečný závit
Číslo položky
476245 65
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377065384
Čistá hmotnost na 100
1,070 kg
Číslo položky
476245 65
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377065384
Čistá hmotnost na 100
1,070 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Délka závitu (b) | 22 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 8,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 4 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A4-70 M 5X65