ISO 4762 A4-80 M 14X45
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, plný závit
Číslo položky
476248014 45
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377066671
Čistá hmotnost na 100
6,800 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
476248014 45
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377066671
Čistá hmotnost na 100
6,800 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 14 mm |
| Celková délka (l) | 45 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 21 mm |
| Výška hlavy (k) | 14 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 12 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4762 A4-80 M 14X45