ISO 4762 A4-80 M 4X16
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, plný závit
Číslo položky
47624804 16
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377067067
Čistá hmotnost na 100
0,230 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
47624804 16
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377067067
Čistá hmotnost na 100
0,230 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 7 mm |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4762 A4-80 M 4X16