ISO 4762 A4-80 M 6X140
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, částečný závit
Číslo položky
47624806 140
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377067302
Čistá hmotnost na 100
3,300 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
47624806 140
Materiál
A4-80
EAN/GTIN
4043377067302
Čistá hmotnost na 100
3,300 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Celková délka (l) | 140 mm |
| Průměr (d) | 6 mm |
| Délka závitu (b) | 24 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 5 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 800 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 4762 A4-80 M 6X140