ISO 4762 A4 M 2,5X16
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřním šestihranem, plný závit
Číslo položky
4762425 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377064530
Čistá hmotnost na 100
0,070 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
4762425 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377064530
Čistá hmotnost na 100
0,070 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 4,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství a solární techniky.Oblast použití
Strojírenství, Solární systémySdílet ISO 4762 A4 M 2,5X16