ISO 7380-1 A2-070 M 8X45/45
Šrouby s půlkulatou hl a vnitřním 6-hr, celý závit
Číslo položky
7380128 45
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377208316
Čistá hmotnost na 100
1,760 kg
Číslo položky
7380128 45
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377208316
Čistá hmotnost na 100
1,760 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 45 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 14 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 5 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
| Rozměr t (t) | 2,6 mm |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 7380-1 A2-070 M 8X45/45