ISO 7380-1 A2-070 M 8X65/65 TX40
Šrouby s půlk hl a vnitřní hvězdicí, celý závit
Číslo položky
738012T8 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377313126
Čistá hmotnost na 100
2,390 kg
Číslo položky
738012T8 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377313126
Čistá hmotnost na 100
2,390 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 14 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX40 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
| Rozměr t (t) | 2,6 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostBrožury o produktech
Sdílet ISO 7380-1 A2-070 M 8X65/65 TX40