ISO 7380-1 A4-070 M 6X55/55 TX30
Šrouby s půlk hl a vnitřní hvězdicí, celý závit
Číslo položky
738014T6 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377314345
Čistá hmotnost na 100
1,100 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
738014T6 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377314345
Čistá hmotnost na 100
1,100 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 55 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 10,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,3 mm |
| Rozměr t (t) | 2,1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 7380-1 A4-070 M 6X55/55 TX30