ISO 7380-2 A4-070 M 5X16/16
Šrouby s půlk hl, vnitřním 6-hr s podl, celý závit
Číslo položky
7380245 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377249647
Čistá hmotnost na 100
0,310 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
7380245 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377249647
Čistá hmotnost na 100
0,310 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 11,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,75 mm |
| Rozměr t (t) | 1,58 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 7380-2 A4-070 M 5X16/16