ISO 7380-2 A4 M 2X4/4 TX6
Šrouby s půlk hl, vnitřní hvěz. s podl, celý závit
Číslo položky
738024T2 4
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377386458
Čistá hmotnost na 100
0,020 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
738024T2 4
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377386458
Čistá hmotnost na 100
0,020 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 4 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 4 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,23 mm |
| Rozměr t (t) | 0,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX6 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 7380-2 A4 M 2X4/4 TX6