NF E 27-128 A2 M 3X25
Šrouby vratové s velkou plochou půlk hl a drážkou
Číslo položky
2712823 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377209948
Čistá hmotnost na 100
0,147 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
2712823 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377209948
Čistá hmotnost na 100
0,147 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 7 mm |
| Výška hlavy (k) | 2 mm |
| Šířka drážky (n) | 1 mm |
| Hloubka drážky (t) | 1 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet NF E 27-128 A2 M 3X25