Výr. 9001 A4 12X90/5 TX50
Šrouby do betonu se zápustnou hlavou ETA 21/0425
Číslo položky
90014112 90
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377348760
Čistá hmotnost na 100
6,800 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
90014112 90
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377348760
Čistá hmotnost na 100
6,800 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 12 mm |
| Celková délka (l) | 90 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | zvláštní závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 21,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX50 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení venku, jako jsou např. nosné konstrukce, zábradlí, mosty nebo ploty, cedule, závory a solární systémy.Oblast použití
Fasády, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Testovaná odolnost proti požáru- pohon TX vnitřní hvězdice
- osazeno tvrdým kovem
Sdílet Výr. 9001 A4 12X90/5 TX50