Výr. 9040 A2 4,5X45/31 TX20
Vruty stav Super-Drill se záp hl a vrtací špičkou
Číslo položky
9040245 45
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377231604
Čistá hmotnost na 100
0,428 kg
Balicí jednotky:
200
4.200
100.800
Číslo položky
9040245 45
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377231604
Čistá hmotnost na 100
0,428 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 45 mm |
| Délka závitu (b) | 31 mm |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Délka samovrtné špičky (lp) | 3,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníNení nutné předvrtání, a to ani u většiny druhů tvrdého dřeva. Vzhledem k mnoha různým vlastnostem jednotlivých druhů tvrdého dřeva doporučujeme vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Žádné vytrhávání dřeva
Samovrtná špička pohlcuje pnutí dřeva a brání tak vzniku trhlin.
Žádné strhávání šroubů
Díky stabilizovanému dříku a výrazné geometrii je téměř vyloučeno strhávání šroubů, a to i ve tvrdém dřevě.
Speciální kluzný povlak
Zaručuje nižší utahovací momenty a tím vynaložení menší síly.
Perfektní vzhled
Šest frézovacích drážek pod hlavou zajišťuje snadné a čisté zapuštění stavebního vrutu Super-Drill do dřeva.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
Použití
Ideální pro šroubové spoje ve venkovních prostorách, jako jsou např. bednění, ploty, balkony, chodníky, hřiště, fasády a terasy. Extra silný šroub z hlediska vytahovací síly i pevnosti.Vrtá také do tenkostěnných měkkých plechů, např. hliníku do tloušťky 2 mm.
Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající 4-násobku průměru. V ideálním případě by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající 8-násobku průměru, ne však více než 12-násobek průměru.
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, FasádyParametry
SUPER-DRILL- zesílená hlava
- stabilizovaný dřík
- charakteristický závit
- speciální kluzný povlak
- frézovací drážky pod hlavou
- pohon TX vnitřní hvězdice
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9040 A2 4,5X45/31 TX20