Výr. 9044 A2 4,5X100/60 TX20
SP-Drill do upín desek, se záp hl a vrtací špičkou
Číslo položky
9044245 100
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377375698
Čistá hmotnost na 100
0,713 kg
Balicí jednotky:
200
2.400
57.600
Číslo položky
9044245 100
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377375698
Čistá hmotnost na 100
0,713 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 100 mm |
| Délka závitu (b) | 60 mm |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Žádné vytrhávání dřeva
Samovrtná špička pohlcuje pnutí dřeva a brání tak vzniku trhlin.
Žádné předvrtávání
Není nutné předvrtání, a to ani u většiny druhů tvrdého dřeva. Vzhledem k mnoha různým vlastnostem jednotlivých druhů tvrdého dřeva doporučujeme vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro běžná šroubová spojení venku, jako jsou např. obložení, ploty, balkony, chodníčky, fasády.Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající čtyřnásobku průměru. V ideálním případě by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající osminásobku průměru. Více než dvanáctinásobek průměru se do výpočtu nesmí dostat
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Vrtací špička- frézovací drážky pod hlavou
- pohon TX vnitřní hvězdice
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9044 A2 4,5X100/60 TX20