Výr. 9045 A4 4,0X40 TX20
Śruby do drewna z wzmocnionym łbem kulistym, pełny gwin
t
Číslo položky
9045440 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377199454
Čistá hmotnost na 100
0,260 kg
Balicí jednotky:
200
5.400
129.600
Číslo položky
9045440 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377199454
Čistá hmotnost na 100
0,260 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Délka závitu (b) | 40 mm |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 8 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech. Díky drážce TX je dosaženo optimálního přenosu síly.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Celý závit- kulová hlava
- zesílení pod hlavou
- vnitřní tisícihran
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9045 A4 4,0X40 TX20