Výr. 9046 A4 3,0X16 TX10
Vruty do dřeva stavební se zesílenou záp čočk hl, plný závit
Číslo položky
9046430 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377200259
Čistá hmotnost na 100
0,070 kg
Balicí jednotky:
200
19.200
460.800
Číslo položky
9046430 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377200259
Čistá hmotnost na 100
0,070 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Délka závitu (b) | 16 mm |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 6 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,9 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech. Díky drážce TX je dosaženo optimálního přenosu síly.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Celý závit- zápustná čočkovitá hlava
- zesílení pod hlavou
- TX vnitřní tisícihran
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9046 A4 3,0X16 TX10