Výr. 9047 A4 5,0X120/70 TX25
Vruty do dřeva stavební se zesílenou záp hl, částečný závit
Číslo položky
9047450 120/70
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377301390
Čistá hmotnost na 100
0,960 kg
Balicí jednotky:
100
1.200
28.800
Číslo položky
9047450 120/70
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377301390
Čistá hmotnost na 100
0,960 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 120 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 70 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Žádné předvrtávání
Ve většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech. Díky drážce TX je dosaženo optimálního přenosu síly.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Částečný závit- zápustná hlava 90 °
- zesílení pod hlavou
- TX vnitřní tisícihran
- standardní špička
- od průměru 10, 8 a od 6 x 140 mm frézovací drážky pod hlavou
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9047 A4 5,0X120/70 TX25