Výr. 9049 A2 5,0X80 Z
Vruty do dřeva stavební se zesílenou záp čočk hl, plný závit
Číslo položky
9049250 80
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377203557
Čistá hmotnost na 100
0,690 kg
Balicí jednotky:
100
2.100
50.400
Číslo položky
9049250 80
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377203557
Čistá hmotnost na 100
0,690 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Délka závitu (b) | 80 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Celý závit- zápustná čočkovitá hlava
- zesílení pod hlavou
- PZ Pozidrive
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9049 A2 5,0X80 Z