Výr. 9049 A2 6,0X140/70 Z
Vruty do dřeva stavební se zesílenou záp čočk hl, částečný závit
Číslo položky
9049260 140/70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377203618
Čistá hmotnost na 100
1,885 kg
Balicí jednotky:
100
1.200
28.800
Číslo položky
9049260 140/70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377203618
Čistá hmotnost na 100
1,885 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 140 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Délka závitu (b) | 70 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Částečný závit- zápustná čočkovitá hlava
- zesílení pod hlavou
- PZ Pozidrive
- standardní špička
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9049 A2 6,0X140/70 Z