Výr. 9051 A2 C 4,8X55
Šrouby do plechu s hlavou dle ISO 4762
Číslo položky
9051248 55
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377206152
Čistá hmotnost na 100
0,657 kg
Číslo položky
9051248 55
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377206152
Čistá hmotnost na 100
0,657 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Průměr palec (d) | 10 " |
| Celková délka (l) | 55 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 2,25 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 8,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| Rozměr t (t) | 2,92 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 4 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- závit do plechu- vnitřní šestihran
- hlava podle ISO 4762
Sdílet Výr. 9051 A2 C 4,8X55