Výr. 9051 A4 C 6,3X25
Šrouby do plechu s hlavou dle ISO 4762
Číslo položky
9051463 25
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377206916
Čistá hmotnost na 100
0,640 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
9051463 25
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377206916
Čistá hmotnost na 100
0,640 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,3 mm |
| Průměr palec (d) | 14 " |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Celková délka palec ((Palec)) | 1 " |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 6 mm |
| Rozměr t (t) | 3,4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 5 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- závit do plechu- vnitřní šestihran
- hlava podle ISO 4762
Sdílet Výr. 9051 A4 C 6,3X25