Výr. 9059 A2 A 6,5X16
Šrouby fasádní s hrotem a těsnicí podložkou 19 mm
Číslo položky
9059265 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377211354
Čistá hmotnost na 100
0,665 kg
Číslo položky
9059265 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377211354
Čistá hmotnost na 100
0,665 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,5 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 3/8" |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 4,6 mm |
| Délka závitu (b) | 16 mm |
| Vnější průměr podložky (d2) | 19 mm |
Informace o výrobku
Použití
Upevnění profilových plechů a vláknocementu na dřevěných, ocelových a hliníkových nosných konstrukcíchPříslušné vrtací průměry zjistíte ze stavebních technických osvědčení.
Dřevo: Dbejte na minimální hloubku zašroubování 30 mm
Ocel: Čípek by měl mít přesah 7 mm u kovové nosné konstrukce.
Oblast použití
Fasády, Výroba dřevěných konstrukcí, Výroba kovových konstrukcí, Solární systémyParametry
- Typ A- hrubý závit se špičkou do dřevěných nosných konstrukcí a tenkostěnných plechů < 3 mm
- ETA -13/0178 platné od L 75 mm
- Upevňovací šrouby pro sendvičové panely
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9059 A2 A 6,5X16