Výr. 9059 A2 BZ 6,3X64
Šrouby fasádní s čípkem a těsnicí podložkou 19 mm
Číslo položky
9059263 64
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377211286
Čistá hmotnost na 100
1,565 kg
Balicí jednotky:
100
1.200
28.800
Číslo položky
9059263 64
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377211286
Čistá hmotnost na 100
1,565 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6,3 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 64 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 3/8" |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| tvar hlavy | Se šestihrannou hlavou |
| Výška hlavy (k) | 4,6 mm |
| Délka závitu (b) | 64 mm |
| Vnější průměr podložky (d2) | 19 mm |
Informace o výrobku
Použití
Upevnění profilových plechů a vláknocementu na dřevěných, ocelových a hliníkových nosných konstrukcíchPříslušné vrtací průměry zjistíte ze stavebních technických osvědčení.
Dřevo: Dbejte na minimální hloubku zašroubování 30 mm
Ocel: Čípek by měl mít přesah 7 mm u kovové nosné konstrukce.
Oblast použití
Fasády, Výroba dřevěných konstrukcí, Výroba kovových konstrukcí, Solární systémyParametry
- Typ BZ- Jemný závit s čípkem do ocelových nosných konstrukcí > 3 mm
- ETA-13/0178 platné od L 75 mm
- Upevňovací šrouby pro sendvičové panely
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9059 A2 BZ 6,3X64