Výr. 9066 A2 C 3,9X16 TX15 GG s vrtacím hrotem
Šrouby parapetní s polyamidovou podložkou přírodní+ samovrtná špička
Číslo položky
906620TGB39 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377311030
Čistá hmotnost na 100
0,170 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
906620TGB39 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377311030
Čistá hmotnost na 100
0,170 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX15 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,625 " |
| tvar hlavy | Cap hlava |
| Průměr hlavy (dk) | 7,9 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,1 mm |
| Průměr podložky (d3) | 12 mm |
| Rozměr s (s) | 1,5 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, FasádyParametry
- Samovrtná špičkaBrožury o produktech
Sdílet Výr. 9066 A2 C 3,9X16 TX15 GG s vrtacím hrotem