Výr. 9067 A2-Cu 5,0X200 Z
Šrouby klempířské trojdílné s těsnicí podl 15 mm
Číslo položky
906723145 200
Materiál
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377254313
Čistá hmotnost na 100
2,000 kg
Balicí jednotky:
100
9.600
Číslo položky
906723145 200
Materiál
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377254313
Čistá hmotnost na 100
2,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 200 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 9,2 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Volná těsnicí podložka z EPDM- Odolnost vůči povětrnostním podmínkám díky těsnicí podložce z EPDM
- Nepropustnost pro vzduch a vodu díky těsnicí podložce z EPDM
Použití
- Pro použití venku i ve vlhkých prostorách.- zpracování plechu na dřevěných nosných konstrukcích.
- Pro použití obložení s atikovými plechy.
Oblast použití
Fasády, Solární systémyBrožury o produktech
Sdílet Výr. 9067 A2-Cu 5,0X200 Z