Výr. 9082 A2 M 8X130 TX25
Šrouby kombinované s ploškou pro nasazení klíče
Číslo položky
90822T8 130
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377396846
Čistá hmotnost na 100
3,186 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
90822T8 130
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377396846
Čistá hmotnost na 100
3,186 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Celková délka (l) | 130 mm |
| Typ závitu | Dřevo / metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu do dřeva (lh) | 47 mm |
| Délka metrického závitu (lm) | 50 mm |
Informace o výrobku
Použití
Stropní závěsy pro kabelové žlaby, trubky, traverzy atd.Pro upevnění podkonstrukcí v solárním sektoru
Pro solární průmysl
Různá provedení a úpravy na míru
Oblast použití
Solární systémy, Výroba kovových konstrukcí, Sanita, ElektroParametry
- Ø8 pro délky vinutí: - Délka 50-70mm / 150-160mm- Ø8 s průměrem (SW6) pro vinutí: - Délka 80-140mm
Sdílet Výr. 9082 A2 M 8X130 TX25