Výr. 9083 A4 6X50 TX30
Šrouby na dveřní závěsy s půlk hl a vnitřní hvězd
Číslo položky
908346 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377361516
Čistá hmotnost na 100
0,760 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
908346 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377361516
Čistá hmotnost na 100
0,760 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Průměr jádra | 3,7 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet Výr. 9083 A4 6X50 TX30