Výr. 9086 A2 4,8X38 TX20 - RAL 7038
Vruty Trespo s pl kulovou hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
90862703848 38
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377362049
Čistá hmotnost na 100
0,440 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
90862703848 38
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377362049
Čistá hmotnost na 100
0,440 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 38 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 12,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Barva | RAL 7038 - Achátově šedá |
| Délka závitu (b) | 25 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
- Ideální pro šroubové spoje v oblasti dřeva.- Odpovídá barvě upevňovaného dílu.
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Práškově lakované- RAL 7038
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9086 A2 4,8X38 TX20 - RAL 7038