Výr. 9086 A4 5,5X32 TX20 - RAL 7037
Vruty Trespo s pl kulovou hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
90864703755 32
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377391711
Čistá hmotnost na 100
0,348 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
90864703755 32
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377391711
Čistá hmotnost na 100
0,348 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 32 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 12,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Barva | RAL 7037 - Prachově šedá |
| Délka závitu (b) | 22 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
- Ideální pro šroubové spoje v oblasti dřeva.- Odpovídá barvě upevňovaného dílu.
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Práškově lakované- RAL 7037
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9086 A4 5,5X32 TX20 - RAL 7037