Výr. 9086 A4 5,5X45 TX20
Vruty Trespo s pl kulovou hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
9086455 45
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377391292
Čistá hmotnost na 100
0,466 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
9086455 45
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377391292
Čistá hmotnost na 100
0,466 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 45 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 12,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Délka závitu (b) | 33 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Ideální pro šroubové spoje v oblasti dřeva.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- prázdnýBrožury o produktech
Sdílet Výr. 9086 A4 5,5X45 TX20