Výr. 9091 A2 3,0X14 H
Šrouby s půlkulatou hlavou do termoplastu
Číslo položky
9091230 14
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377218353
Čistá hmotnost na 100
0,067 kg
Balicí jednotky:
500
675.000
Číslo položky
9091230 14
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377218353
Čistá hmotnost na 100
0,067 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 14 mm |
| Typ závitu | Plastové vlákno |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 5,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Vysoká pevnost v tahu a krutu- Nízké radiální štěpení díky malým úhlům boků
- Velmi silné samosvorné zajištění proti uvolnění
- Zvýšená odolnost proti vibracím
Použití
Pro přímé šroubování bez nutnosti řezání závitu v plastových materiálech, zejména v termoplastech.Oblast použití
Jiná použití, Výroba foremParametry
- Kulatá hlava- PH
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9091 A2 3,0X14 H